středa 12. prosince 2012

we will always have bourbon street


Škola mě dost dobře zabíjí, ale už jen půl roku!!:) Už se nemůžu nemůžu nemůžu dočkat, až v květnu odmaturuju, dám si nohy nahoru a tak týden budu jen ležet v posteli a ještě předtím všechny učebnice slavnostně prodám a za ten majlant se TAK opiju (mami, kecám fakt!) A pak skoro čtyřměsíční prázdniny plné poflakování, opalování, cestování a dělání všeho, na co za 8 posledních let nebyl čas. Zatím nám bude mrznout zadek v 15°C ve 3. patře, protože ředitel má důležitější věci, než nechat spravit topení.. například hledat židli číslo 5723. Co vy? Up or down před Vánoci? A protože se mi tyhle přesvětlený nepovedený fotky v mrazivém oparu líbí, omluvte, že je jich více než obvykle. Pěkně kecám, vždycky je jich hodně, co?:DPull&Bear coat + H&M t-shirt + Anna Dello Russo at H&M necklace + Zara trousers + Michael Kors handbag + Jennifer heels13 komentářů:

 1. how lovely!great coat and top.you look so great.

  OdpovědětVymazat
 2. Kombinace náhrdelníku a proužkatého trička je skvělá! :)

  OdpovědětVymazat
 3. Sluníčko na fotkách je krásný a ten náhrdelník, wow!

  OdpovědětVymazat
 4. Pěkný outfit! Sluší ti to!:)
  vik-ladyla.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 5. Dneska jsi nějaká vtipná :D A žeru ten náhrdelník!

  OdpovědětVymazat
 6. Na Wigymu vše při starém. :D Neměnila bych, ale jsem ráda, že jsem pryč. :)

  OdpovědětVymazat
 7. Great post! I love it! ^^ You have a nice blog, mind to follow each other? :)

  BLOG | TWITTER | TUMBLR

  OdpovědětVymazat
 8. Ja viem, že to teraz bude znieť zvláštne, ale uži si každý deň posledného roku na strednej. Viem, že to nie je ľahké, učenia je až nad hlavu a zdá sa ti, že za chvíľku praskne. Prešla som si tým minulý rok! Ale teraz, keď sa obzriem za tým obdobím, tak by som to najradšej vrátila späť. Viem si predstaviť, že teraz sa mi smeješ a nechceš mi uveriť. Ale vysoká škola je úplne iná, takže si vychutnaj každý okamžik. Držím palce!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ja ti verim, mame s kamoskou ve skrince ve skole vylepeny obrazek s napisem "Doesn't matter how much you think you hate school, you will always miss it when you leave." Zatim jsme ale ve fazi nesnaseni no:)))

   Vymazat
  2. To je skvelé :) Aj ja som bola v tejto fáze celé štyri roky, teraz (s odstupom času) ma to mrzí, rada by som si to celé zopakovala!

   Vymazat
 9. Jéé ty si z Kunovic já jsem z Uh.Hradiště ....
  Akorát jsem chtěla říct že na mém blogu je Giveaway.
  http://thesimonablog.blogspot.cz/2012/11/vanocni-giveaway.html#comment-form

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bohužel nejsem:) Jsem z Ostravy, asi to místo jen vypadá podobně:))

   Vymazat